Dietetyk

Chcesz jeść zdrowo i nie wiesz od czego zacząć?
Jaka dieta jest dla Ciebie najlepsza?
Co zrobić, aby jedzenie przynosiło zdrowie?

U nas masz możliwość zdiagnozowania swojego stanu zdrowia i jakości odżywiania.

Zapraszamy na wizytę u dietetyka Odżywiania Holistycznego.

Małgorzata Wrzak jest magistrem dietetyki, cenioną propagatarką zdrowego trybu życia. Prowadzi wykłady, warsztaty stacjonarne i wyjazdowe budzące i motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia.
Swoją ogromną wiedzę o prawidłowym odżywianiu zgodnym z potrzebami organizmu łączy z wielką pasją
świadomej, a jednocześnie smacznej i radosnej kuchni wykorzystującej naturalne, nieprzetworzone produkty.
Odżywianie zgodne z naszymi potrzebami jest fundamentem zdrowego, twórczego i szczęśliwego życia.

Oferujemy:

• oczyszczanie organizmu
leczenie z nadwagi i otyłości
przygotowanie przyszłej mamy do ciąży i karmienia pod kątem diety
profilaktykę chorób cywilizacyjnych (cukrzyca, otyłość, nowotwory, osteoporoza, choroby przewodu pokarmowego, choroby alergiczne, choroby sercowo – naczyniowe)
przywracanie homeostazy czyli optymalnego funkcjonowania organizmu (typowe objawy zaburzenia homeostazy to chroniczne zmęczenie, zaburzenia snu, zaburzenia koncentracji, nerwowość, częste infekcje)

W trakcie wizyty wykorzystywana jest nowoczesna metoda diagnostyczna – badanie Skan Express, które pozwala ujawnić stany chorobowe we wczesnym stadium oraz potencjalne skłonności, które w przyszłości mogą skutkować ciężkimi chorobami.
Jednocześnie działa bezinwazyjnie, nie wpływając na strukturę wewnętrzną komórek oraz bezboleśnie, odbierając informacje i przekazując je do systemu analizy porównawczej.

Po przeprowadzeniu pomiaru dokonuje się analizy poszczególnych organów (wątroba, trzustka, dwunastnica, nadnercza, mózg, żyły, stawy, nerki i inne) sprawdzając każdy z badanych organów oraz stan, w jakim się one znajdują. Następnie porównuje je pod kątem obecności stanów zapalnych w organizmie (choroby w początkowym stadium, które jeszcze się nie ujawniły objawowo). Pozwala to ujawnić stany chorobowe we wczesnym stadium oraz potencjalne skłonności, które w przyszłości mogą skutkować ciężkimi chorobami.

Każdy z nas jest inny, dlatego potrzebujesz indywidualnego, specjalnie dla Ciebie ułożonego planu żywieniowego.

Zadzwoń i umów się na wizytę 881 – 483 – 888